fbpx

Časté otázky

K prenájmu auta je potrebný občianský preukaz, vodičský preukaz a uhradená platba za cenu prenájmu vrátane vrátneho depozitu. Depozit je uvedený pri každom vozidle po rozkliknutí ponuky.
Cena prenájmu zahŕňa prenajate vozidlo na určitú dobu bez pohonných hmôt. Auto sa vracia s nadržou na takej úrovni na akej bolo prebraté.
Auto sa vracia v takom stave v akom bolo prevzaté. V prípade škody na majetku sa rieši vyrovnanie s poisťovňou a 5% spoluúčasťou v minimálnej hodnote 166€.
Poplatky naviac sa účtuju za pristavenie alebo odovzdanie vozidla mimo showroomu na Račianskej ceste, odovzdanie mimo otváracích hodín a za prekročenie denného limitu voľných kilometrov na vozidlách vo výške 1€/km a 2€/km pri športových vozidlách.
Auto je si možné prenajať od 18 rokov.
Áno, auto je možné prenajať aj na faktúru na firmu.
Áno, v takomto prípade je nutné uzatvoriť elektronicku zmluvu.
Áno, poskytujeme shuttle servis na blízke letiska a všade tam, kam potrebujete.
Samozrejme, ceny Vám vieme prispôsobiť v závislosti od dĺžky prenájmu alebo v rámci vernostných zliav.
Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 915 626 979 alebo +421 948 469 123.
Všeobecné obchodné podmienky nájdete preklikom v spodnej časti stránky v sekcii NAVIGÁCIA
Samozrejme, auto je možné vrátiť aj mimo otváracích hodín za poplatok. Poplatok za vrátenie auta mimo otváracích hodín počas pracovného týždna je 20€ a mimo otváracích hodín počas víkendu 40€. Pre vrátenie vozidla v časovom rozmedzí od 22:00 do 6:00 sa prosím informujte telefonický alebo mailom na základe čoho Vám bude vypracovaná cenová ponuka vzhľadom k typu prenajatého vozidla a doby prenájmu.
Kompletný sadzobník poplatkov za poškodenie nájdete na tomto linku, Link je potrebné skopírovať a vložiť do Vášho prehliadača a potvrdiť tlačidlom ENTER https://docdro.id/koCawnW alebo Vám ho osobne odovzdáme na našej pobočke v Bratislave.
Cena na stránke je konečná ale uvádzana štandardne bez DPH. Táto cena sa môže navýšiť vzhľadom k príplatkovým službám ako je napríklad pristavenie vozidla alebo odovzdanie vozidla mimo otváracích hodín. TU TU

Máte ďalšie otázky? Napíšte ich sem! Odpovieme čo najskôr.