fbpx

Akcie

Darujte dokonalý zážitok z jazdy pod stromček. Vyberte si z našej ponuky darčekových poukazov na 1 hodinu, 3 hodiny alebo 1 deň z vozidiel Audi RS6, Mercedes Benz C63s AMG, BMW M4 cabrio alebo Audi R8. Ak máte záujem o kúpu alebo máte otázky, zavolajte nám, napíšte alebo sa zastavte v našom showroome.

Chcete Vášho blízkeho obdarovať poukazom s iným vozidlom alebo iným časovým variantom? Žiaden problém, vystavíme Vám voucher podľa Vaších predstav.

Easycars rent Vám ponúka na prenájom tie najštýlovejšie autá. Či ste fanúšik superšportov, alebo Vám rýchla jazda jednoducho robí radosť, alebo ste fanúšik luxusných áut a potrpíte si na komfort, obe kritériá Vám splnia všetky tieto uvedené modely. Potešte svojich blízkych jazdou na vysnívaných vozidlách. Nebudete obmedzovaní jazdou s inštruktorom. Zajazdíte si sami.

Naše autá si tak užijete do sýtosti na akýchkoľvek cestách, vyrežete zákruty alebo nimi zapôsobíte na pracovných stretnutiach, či na svojich blízkych. Je už len na Vás, akým variantom z našej luxusnej ponuky.

AKO VYUŽIŤ KUPÓN?

Zavolajte nám, napíšte mail alebo navštívte Náš SHOWROOM na riačianskej ceste v Bratislave

Po vytvorení rezervácie navštívte náš showroom, alebo Vám podľa dohody vybrané vozidlo pristavíme na určené miesto. Po vyriešení formalít a krátkej inštruktáži je auto na určenú dobu Vaše a môžete si ho vychutnať bez obmedzení.

Darujte nezabudnuteľný zážitok !